Blåkläder 4495 Winterparka High Vis High Vis Geel/Zwart
Met de Blåkläder High-Vis parka 4495-1987 High-Vis Geel/Zwart kies je voor betrouwbare werkkleding in de kleur High Vis Geel/Zwart en binnen de High vis collectie. Model 4495 combineert hoge zichtbaarheid, warmte en draagcomfort en duurzaamheid in dagelijks gebruik in een uitvoering die gemaakt is voor intensief gebruik.
- Een warm kledingstuk voor de winter voor zware werkplekken waar het belangrijk is om goed zichtbaar te zijn.
- De parka is gemaakt van sterk wind- en waterbestendig materiaal met getapete naden en een warme gewatteerde voering die comfortabel is en beschermt tegen kou en wind.
- De parka heeft een slijtvaste buitenstof in een donkerder tint waar het kledingstuk het meeste vuil verzamelt.
- Het jack heeft een tweewegritssluiting aan de voorkant en voorgevormde mouwen voor meer comfort.
- De taille kan worden aangepast met een trekkoord aan de achterkant voor een betere pasvorm.
- De reflectie zijn transfers voor meer flexibiliteit en de beschermende capuchon heeft drukknopen om te bevestigen of eraf te halen.
- Gecertificeerd volgens EN 342 in combinatie met 1885 EN 343 EN ISO 20471 Klasse 3, beschermende kleding voor hoge zichtbaarheid.
- Ook verkrijgbaar in damesmodel 4472.
Binnen de high vis collectie is dit een sterke keuze voor wie een werkkleding zoekt in High Vis Geel/Zwart met focus op kwaliteit en draagcomfort. Je bestelt dit model eenvoudig online bij Cohen Bedrijfskleding.
-
GeslachtHeren
-
KleurHigh Vis Geel/Zwart
-
Type kledingJassen
-
CollectieHigh vis
-
Materiaal specifiek100% polyester / twill / mechanische stretch / gelamineerd / wind- en waterdicht 11.000 mm / ademend vermogen / Ret 6
3 / 150 g/m² -
CertificeringEN ISO 20471 (Signaalkleding)
EN 343 (waterdichte kleding)
EN 342 (Koudebescherming) -
Materiaal kledingwaterdicht / regenmateriaal
-
HoofdkleurHigh Vis Geel
Commentaar (0)
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden