Blåkläder 2442 CRADLE Veiligheidsschoen S1PL Zwart/High Vis Geel
Met de Blåkläder CRADLE Veiligheidsschoen S1PL 2442 Zwart/High Vis Geel kies je voor betrouwbare werkkleding in de kleur Zwart/High Vis Geel en binnen de New Shoes collectie. Model 2442 combineert hoge zichtbaarheid in een uitvoering die gemaakt is voor intensief gebruik.
- Een flexibele schoen met een bovenwerk van textiel en Freelock-sluiting waardoor je de schoenen snel aan- en uittrekt.
- De neus is gemaakt van composiet en versterkt met KPU, perforatiebescherming van textiel en de buitenzool van rubber.
- De binnenzool, die anatomisch is ontworpen voor het beste comfort, is gemaakt van een zacht PU-materiaal en heeft een bovenwerk van textiel met een goede vochtopname.
- Damesleest in de maten 35-39.
Deze uitvoering past perfect bij professionals die een duurzame werkkleding zoeken in Zwart/High Vis Geel uit de New Shoes collectie. Bij Cohen Bedrijfskleding bestel je snel, veilig en overzichtelijk online.
-
GeslachtHeren
Uniseks -
KleurZwart/High Vis Geel
-
Materiaal schoenMicrovezel
-
ModelLaag
-
VeiligheidsklasseS1PL
-
Materiaal veiligheidsneusComposiet
-
Materiaal loopzoolNitril
-
KruipneusNee
-
Type kledingVeiligheidsschoenen
-
CollectieNew Shoes
-
Materiaal specifiekGeen stof gebruikt
-
Materiaal kledingsynthetisch (polyester / polyamide)
-
HoofdkleurZwart
Commentaar (0)
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden