Steel Blue Crepe Brush Borstel
Cohen bedrijfskleding is 100% officieel Steel Blue dealer. Controleer zelf en dan zult u ook overtuigd zijn van 100% service wanneer u Steel Blue werkschoenen online (en in onze fysieke winkel) bij ons koopt. Doe hier uw controle
Om het leder van jouw premium Steel Blue werkschoenen te verzorgen bieden we twee verschillende borstels, een voor het nubuck leder en een voor het gladde leder.
De Crepe Brush Nubuck is ideaal voor het grondig schoonmaken van jouw nubuck werkschoenen en de kleur op te frissen. A-000194 (12/pk)
- Gemaakt van crepe rubber met een houten handvat
- Ideaal voor het veilig schoonmaken van suede en nubuck zonder schoonmaakmiddelen
- Het rubber verwijderd vuil en vlekken.
De Bristle Brush is voor het verzorgen van glad leder en kan worden gecombineerd met onze andere verzorgingsmiddelen. A-000195 (12/pk)
- Hert houten handvat geeft een goede grip
- Eenvoudig vuil en vlekken verwijderen van jouw werkschoenen
- Ideaal voor hoogwaardige materialen zoals het premium gladleder van jouw Steel Blue werkschoenen.
NB: Lees de gebruiksaanwijzingen op de verpakking voordat je schoonmaakmiddelen gebruikt op je premium leder.
- Accessoire
- Schoenenborstels
Natuurlijk kan het zo zijn dat een artikel niet goed past of dat het niet lekker zit. Dat is geen probleem, u kunt het ontvangen artikel retourneren volgens onderstaande voorwaarden.
Mail u retouraanvraag naar:
info@cohenbedrijfskleding.nl en vermeld in uw mail uw bestelnummer en wat u wilt retourneren. U ontvangt dan, nadat u voldaan heeft aan onderstaande retourvoorwaarden, van ons het retourformulier welke u ingevuld aan het pakketje dient toe te voegen
Let op dat wij niet ruilen bij online bestellingen. Wij storten namelijk het geld terug van het aangekochte product of producten**. U kunt dan uw bestelling opnieuw online plaatsen.
Retourvoorwaarden:
- Binnen 7 dagen na ontvangst van uw bestelling uw retour aanmelden.
- Binnen 7 dagen na ontvangst van ons retourformulier de producten / het product retourneren.
- Retouren zonder retourformulier worden niet in behandeling genomen
- Zorg voor voldoende frankering van het pakket. Onvoldoende of niet gefrankeerde pakketten worden niet aangenomen
- Producten zijn ongebruikt en voorzien van aangehechte kaartjes
- Producten zijn netjes verpakt in originele verpakking
- Het product / de producten wordt / worden in een omdoos of een verzendzak aan ons verzonden
- Toevoeging op bovenstaand punt: de betreffende originele schoenendoos is geen omdoos
- Wanneer er van exact hetzelfde product én in dezelfde kleur én dezelfde maat meer dan 1 stuks worden besteld dan houden wij ons het recht voor om 10% retourkosten in rekening te brengen van het totale factuurbedrag wanneer de beide producten retour komen. U krijgt dan van ons een kortingscode ter grootte van het ingehouden bedrag welke u kunt gebruiken bij aanschaf van hetzelfde artikel als eerst besteld en in dezelfde aantallen in een andere, goede maat.
- Wanneer u via Paypal heeft betaald aan ons trekken wij 3,75% Paypalkosten af van het totale factuurbedrag.
Wat kan er niet retour?
- Producten uit onze outlet kunnen niet retour
- Thermokleding
- Ondergoed
- sokken
- inlegzooltje
- open gemaakte bulkverpakking handschoenen, oordoppen, brillen, adembescherming en disposables.
Wanneer storten wij uw geld terug?
Iedere eerste vrijdag na ontvangst van de retouren crediteren wij de retouren die wij voorafgaand aan de eerste vrijdag hebben retour ontvangen. Zo duurt het terug storten van aankoopbedrag van het product niet langer dan 7 werkdagen na ontvangst van uw retour.
Verzend- en bestelkosten:
De verzend- en bestelkosten hieronder vermeld, gelden zowel bij online bestellingen als bij bestellingen in onze winkel. Bestelt u in onze winkel onder de € 95,- ex BTW wat wij niet op voorraad hebben dan brengen wij bestelkosten in rekening. Hebben wij het artikel in voorraad dan betaalt u in onze winkel uiteraard géén verzendkosten.
Verzendkosten voor Nederland
- > € 0,- < €50,- ex BTW -> € 7,95 verzendkosten ex BTW (standaard verzending)
- > €50,- < € 125 ex BTW -> € 5,95 verzendkosten ex BTW (standaard verzending)
Verzendkosten voor België en Duitsland
- < €150,- ex BTW -> 9,95 verzendkosten (standaard verzending)
- > €150,- ex BTW -> Gratis verzending
Betaal mogelijkheden overzicht:
U heeft bij ons de mogelijkheid om te betalen via:
Methode | Kosten | Omschrijving |
---|---|---|
iDeal | GEEN | U betaalt in uw eigen omgeving online via uw eigen bank |
Paypal | 2,9% | U betaalt online met uw Creditcard als Visa, American Express of Meastro. De kosten die wij hiervoor in rekening brengen bedraagt 2,9% van het totale bedrag |
Overboeking | GEEN | U schrijft het verschuldigde bedrag over op onze rekening welke u ontvangt bij uw orderbevestiging |
Bancontact | GEEN | Voor aankopen vanuit België. Vergelijkbaar met iDeal |
Sofort Banking | GEEN | Voor aankopen vanuit Duitsland. Vergelijkbaar met iDeal |
feedback Rapporteer reactie